Retextil

Duplán adományoz, aki a mi követeinket támogatja 🙂

A Retextil Alapítvány tevékenysége évtizedekre nyúlik vissza, Pécsen született know-how és szociális vállalkozás, ami úttörőként indított környezetbarát újrahasznosításon alapuló művészeti eszközökkel dolgozó rehabilitációs műhelyt az országban, amit nemzetközi elismerések bizonyítanak. A retextil nem más, mint régi ruhákból kézzel készített termék: divat, bútor, dekoráció, terápiás eszköz, minden darab egyedi és alkotófolyamat eredménye. A Retextil termékeket megváltozott munkaképességű és fogyatékkal élő emberek készítik.

Úszó nagyköveteink kapcsolatrendszerüket mozgósítva, valamint saját belső köreikben gyűjtenek pénzadományt az alapítvány rehabilitációs műhelyének megmentésére, több mint 30 fő munkahelyének megőrzésére. Az összegyűjtött összeg értékében követünk az Alapítvány egyedi készítésű termékeiből válaszhat, és adományozhatja tovább az általa kiválasztott és támogatni kívánt gyermekintézménynek, vagy egyéb közösségi csoportnak.

Bővebb infó az Alapítványról: www.retextil.hu